OYAK SGS Alarm İzleme Merkezi; OYAK Varlık güvenliği öncelikli olmak üzere kendisine bağlı bulunan abonelere ait güvenlik panellerini 7/24 izleyerek istenmeyen olaylara anında tespit ve müdahale olanağı sağlamaktadır. Alarm sisteminden gelen sinyaller kesintisiz olarak takip edilmekte ve herhangi bir sabotaj veya kesinti anında mevcut uyarı sinyaline göre ilgili güvenlik birimlerine haber verilmektedir.

Ev ve İşyeri Alarm Güvenlik Sistemleri

Eviniz veya iş yerinizde bulunan alarm panellerinizden gelen alarmlar Alarm İzleme Merkezi’miz tarafından 7/24 izlenmektedir. Soygun, saldırı, sabotaj, yangın, su baskını,  gaz kaçağı ve panik alarmı gibi olaylar tespit edildiğinde sizin belirlediğiniz kişi ve kurumlara olayla ilgili anında bilgilendirme yapılmaktadır.

6
Liman Tesisleri Güvenliği (ISPS / RSO Hizmetleri)

OYAK Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. , Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan alınan yetki devri sözleşmesiyle RSO (Tanınmış Güvenlik Kuruluşu) olarak tüm limanlarda ISPS Kod Faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere yetkilendirilmiştir.

7
Kıymet Taşıma

Tüm taşıma işlemleri 5188 sayılı Kanun hükümlerine uygun olarak, hazırlanan özgün ve detaylı güvenlik planları çerçevesinde yapılmaktadır. Bu kapsamda para ve değerli eşyalar, iş ortaklarımızın belirleyeceği bir noktadan teslim alınarak, uluslararası s...